אודותינו

Caspi Partners הינה סוכנות ביטוח בתחום הפיננסים בעלת רישיון מטעם משרד האוצר. אנו מאתרים את הכספים אבודים שלכם מהר הכסף ומעבירים אותם לחשבונכם.
סוכנות הביטוח שלנו עובדת כבר מעל ל 20 שנה ויש לנו נסיון של אלפי לקוחות. כל חברי הצוות מחזיקים רישיון כחוק וכישורים אישיים המאפשרים לתת את השירות הטוב והמקיף ביותר ללקוחותינו. החל משירותי מסים, ייעוץ משכנתאות, טיפולים בתביעות, ליווי לפרישה ועוד. הצוות מלווה את הלקוח משיחת הטלפון הראשונה ועד התביעה חס וחלילה. סוכני הביטוח שלנו מכירים את הלקוח אישית ומלווים אותו לאורך כל הדרך.

לקוחות ממליצים

★★★★★

גלית כהן - "שלחתי אם הפרטים שלי ותוך כמה ימים הם חזרו אלי עם דו"ח המלצות. השירות היה אדיב, מהיר ומקצועי."

★★★★★

לירון חביב - "דחיתי את נושא של הטיפול בכספים שלי כבר המון שנים כי לא הבנתי מה צריך לעשות, סוף סוף מישהו מקצוען הסביר לי איך כל הנושא הזה עובד."

★★★★★

שני תמיר - "רציתי לציין לטובה את אודי שנתן לי שירות מדהים. בזכותו הפנסיה שלי תיהיה הרבה יותר גבוהה."

★★★★★

ניצן ראובני - "מצאתי 15,000 שקל עוד מהתקופה שהייתי בר-מן באוניברסיטת בן גוריון."

★★★★★

דקלה גורן - "זה ממש כיף למצוא כספים שאפילו לא חשבתי שהם קיימים. תודה רבה לצוות המסור."

★★★★★

נדב שביט - "עבדתי במלא חברות שונות ועכשיו הבנתי שאף אחד מהמעסיקים שלי לא באמת דאג לכספים שלי, רק אני יכול לעשות את זה. אני ממש ממליץ להעזר במישהו מקצועי כמו Caspi Partners שיעשו סדר בבלגן."

★★★★★

יעל לוי - "בתור עסק פרטי היה לי ממש חשוב למצוא את האנשים הנכונים שידאגו ויעזרו לי, אני ממש ממליצה על Caspi Partners שעושים עבודה מקצועית. הם תמיד זמינים לכל שאלה וממש נעים לעבוד איתם."

★★★★★

גלעד שרון - "ממליץ לעבוד עם Caspi Partners."

★★★★★

שירן ויזל - "אני פשוט לא מאמינה שלא עשיתי את זה קודם."

★★★★★

ירון ויסוצקי - "בהתחלה הייתי סקפטי אבל מסתבר שהיו לי המון כספים אבודים."