גילוי נאות

כספי פרטנרס הינה סוכן פנסיוני ולא יועץ פנסיוני כהגדרתם בחוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (ייעוץ, שיווק ומערכת סליקה פנסיוניים), התשס"ה-2005. כל האמור באתר זה אינו מהווה ייעוץ פנסיוני או שיווק פנסיוני או תחליף להם, ואינו מהווה המלצה לנקיטת פעולות כאלה או אחרות או להימנעות מהן.

אנו בעלי זיקה למגדל, הפניקס, הראל, איילון, הכשרה, כלל, מנורה, דש- מיטב, פסגות, אקסלנס, אי. בי. איי, אלטשולר שחם, אנליסט וילין לפידות שאת מוצריהם אנו משווקים בתמורה לקבלת עמלה.

בכל עניין רלבנטי ניתן להיעזר בבעל רישיון לפי חוק העיסוק הפנסיוני, כספי פרטנרס מעמידה לרשות לקוחותיה סוכנים פנסיוניים בעלי רישיון, לצורך ביצוע כל פעולה כאמור. כל המסתמך על האמור בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד והאחריות לכל תוצאה, ישירה או עקיפה, בשל הסתמכות על האמור, תחול על המשתמש בלבד.

לקוחות ממליצים

★★★★★

גלית כהן - "שלחתי אם הפרטים שלי ותוך כמה ימים הם חזרו אלי עם דו"ח המלצות. השירות היה אדיב, מהיר ומקצועי."

★★★★★

לירון חביב - "דחיתי את נושא של הטיפול בכספים שלי כבר המון שנים כי לא הבנתי מה צריך לעשות, סוף סוף מישהו מקצוען הסביר לי איך כל הנושא הזה עובד."

★★★★★

שני תמיר - "רציתי לציין לטובה את אודי שנתן לי שירות מדהים. בזכותו הפנסיה שלי תיהיה הרבה יותר גבוהה."

★★★★★

ניצן ראובני - "מצאתי 15,000 שקל עוד מהתקופה שהייתי בר-מן באוניברסיטת בן גוריון."

★★★★★

דקלה גורן - "זה ממש כיף למצוא כספים שאפילו לא חשבתי שהם קיימים. תודה רבה לצוות המסור."

★★★★★

נדב שביט - "עבדתי במלא חברות שונות ועכשיו הבנתי שאף אחד מהמעסיקים שלי לא באמת דאג לכספים שלי, רק אני יכול לעשות את זה. אני ממש ממליץ להעזר במישהו מקצועי כמו Caspi Partners שיעשו סדר בבלגן."

★★★★★

יעל לוי - "בתור עסק פרטי היה לי ממש חשוב למצוא את האנשים הנכונים שידאגו ויעזרו לי, אני ממש ממליצה על Caspi Partners שעושים עבודה מקצועית. הם תמיד זמינים לכל שאלה וממש נעים לעבוד איתם."

★★★★★

גלעד שרון - "ממליץ לעבוד עם Caspi Partners."

★★★★★

שירן ויזל - "אני פשוט לא מאמינה שלא עשיתי את זה קודם."

★★★★★

ירון ויסוצקי - "בהתחלה הייתי סקפטי אבל מסתבר שהיו לי המון כספים אבודים."