שאלות נפוצות למשיכת כספים אבודים

כיצד ניתן להגדיל את הפנסיה הקיימת שלי?

באמצעות התאמת מוצר/מסלול, שימוש בתכנון מס (תיקון 190 וכו'), והתאמה מקיפה של כלל הנכסים וההתחייבויות של הלקוח בהתאם לצרכיו ורצונותיו, השירות ניתן ע"י רואי חשבון וסוכני ביטוח שמשלבים בין העולמות ליצירת ערך גדול ואמיתי ללקוחות.

מה זה חסכון פנסיוני בפשטות?

חסכון פנסיוני מהווה פתרון ל3 מצבים עיקריים בחייו של העובד או החוסך: מוות, נכות וזקנה, כל אחד מן המצבים שונה בין סוגי המוצרים ויש להתאים את הכיסויים ספציפית לרצונו של הלקוח.

מה זה קופות גמל בפשטות?

קופת גמל הינה מוצר חסכון לטווח בינוני קצר, אין בה כלל מרכיב ביטוחי והיא משמשת כמוצר בעל הטבות מס שונות בעידוד המדינה להגדלת חיסכון האזרחים.

למה שבכלל יהיו לי "כספים אבודים"?

מאז שנת 2008, כל מקום עבודה מחויב להפריש סכום כלשהו שנגזר מהשכר למוצר פנסיוני שנבחר עבור העובד, מאחר שהתקופה הנוכחית מאופיינת במעבר תדיר בין מקומות עבודה שונים, הרבה פעמים ישנם כספים "שנשכחו" בגופים המוסדיים, דבר שבטווח הארוך עלול לעלות ביוקר רב.

האם אני יכול/ה לעזור להורים שלי בהגדלת הפנסיה שלהם?

בהחלט, מאחר ומוצר פנסיוני כמו כל מוצר אחר צריך להתאים ללקוח באופן ספציפי, הרבה פעמים לקוחות לא נמצאים במוצר/מסלול שמתאים להם, בנוסף לכך לא ממצים אפשרויות מס שניתנות ע"י המדינה ובתכנון נכון ומקצועי ניתן להגדיל משמעותית את הפנסיה ולתכנן נכון יותר את גיל הפרישה.

לקוחות ממליצים

★★★★★

גלית כהן - "שלחתי אם הפרטים שלי ותוך כמה ימים הם חזרו אלי עם דו"ח המלצות. השירות היה אדיב, מהיר ומקצועי."

★★★★★

לירון חביב - "דחיתי את נושא של הטיפול בכספים שלי כבר המון שנים כי לא הבנתי מה צריך לעשות, סוף סוף מישהו מקצוען הסביר לי איך כל הנושא הזה עובד."

★★★★★

שני תמיר - "רציתי לציין לטובה את אודי שנתן לי שירות מדהים. בזכותו הפנסיה שלי תיהיה הרבה יותר גבוהה."

★★★★★

ניצן ראובני - "מצאתי 15,000 שקל עוד מהתקופה שהייתי בר-מן באוניברסיטת בן גוריון."

★★★★★

דקלה גורן - "זה ממש כיף למצוא כספים שאפילו לא חשבתי שהם קיימים. תודה רבה לצוות המסור."

★★★★★

נדב שביט - "עבדתי במלא חברות שונות ועכשיו הבנתי שאף אחד מהמעסיקים שלי לא באמת דאג לכספים שלי, רק אני יכול לעשות את זה. אני ממש ממליץ להעזר במישהו מקצועי כמו Caspi Partners שיעשו סדר בבלגן."

★★★★★

יעל לוי - "בתור עסק פרטי היה לי ממש חשוב למצוא את האנשים הנכונים שידאגו ויעזרו לי, אני ממש ממליצה על Caspi Partners שעושים עבודה מקצועית. הם תמיד זמינים לכל שאלה וממש נעים לעבוד איתם."

★★★★★

גלעד שרון - "ממליץ לעבוד עם Caspi Partners."

★★★★★

שירן ויזל - "אני פשוט לא מאמינה שלא עשיתי את זה קודם."

★★★★★

ירון ויסוצקי - "בהתחלה הייתי סקפטי אבל מסתבר שהיו לי המון כספים אבודים."